A klónok krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy bolygó az univerzumban, messze a Földtől, ahol egy teljesen új fajé a főszerep: A klónoké!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Világleírás

A klónokról

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Staff
Chatbox
Top posters
Admin
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
1
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
17
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
Nirany Whan
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
15
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
Nalani Aylin
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
25
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
Falon Chamimst
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
Raven Ellwood
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
Angar Derth
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_lcap15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_voting_bar15 (Eorah Dwynn) KÉSZ I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Prison
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:25 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» Passion Play
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptySzer. Júl. 17, 2013 4:07 am by Vendég

» DNS Kávézó
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:48 pm by Nirany Whan

» Halálos iramban FRPG
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyKedd Júl. 16, 2013 10:56 am by Vendég

» Angar Derth
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:47 am by 1

» Vadnyugati Krónikák
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:17 am by Nirany Whan

» Gaoryn éjszakai bár
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:05 am by 1

» Rufus park
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptySzomb. Jún. 29, 2013 12:19 pm by 17

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Hétf. Ápr. 22, 2013 7:14 am-kor volt itt.

 

 15 (Eorah Dwynn) KÉSZ

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
15

15


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Apr. 13.

15 (Eorah Dwynn) KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: 15 (Eorah Dwynn) KÉSZ   15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 10:30 pm

♦ 15♦ (Eorah Dwynn) ♦

15 (Eorah Dwynn) KÉSZ Fall__s_Story_by_fhrankee_www.kepfeltoltes.hu_

♦ ♦ ránézésre 21 ♦ ♦ ♦ 1985. 03. 25. ♦ ♦ ♦ Lány ♦ ♦ ♦ Klón ♦ ♦ ♦ Gyűjtő/Bujdosó ♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Tartózkodó, kissé félénk és gyanakvó. Nehezen teremt kapcsolatot másokkal, mégis barátságos és türelmes - persze mértékkel. Nem akar másokban maradandó nyomot hagyni. Nem rendezkedik be hosszú távra sehol, túl rizikósnak ítéli meg, hogy sokáig egy helyen maradjon.
Tanulékony és alkalmazkodó, bár még mindig sok számára a világban az ismeretlen dolog.
Igyekszik mindenben a jót, a pozitívat látni, de ha mégsem sikerül optimistának maradnia, ezt a környezet felé nem mutatja ki.


♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Viszonylag alacsony, alig 170 cm magas, átlagos alkatú. Haja festett mogyoróbarna (eredetileg vöröses-szőke). Szemei barnák (kontaktlencse, ugyanis eredetileg zöld szemekkel bír).
Egész megjelenésével nem akar feltűnést kelteni, ennek megfelelően ügyel öltözködésére is. Egyszerű, kényelmes, praktikus ruhákat visel, a sportosabb darabokat kedveli. Ékszereket nem hord.
Bal alkarján szinte teljes egészében hegek, amiket égésnyomoknak mond, ha bárki kérdi.

♦ ♦SZOKÁSOK/HOBBIK♦ ♦
Még ő maga is keresi hobbijait.

♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: lebukás, halál

Amiben kiemelkedő: állatokkal való kapcsolatteremtés, orvosi- és gyógyszerismeret

Amiben rossz: emberekkel való kapcsolatteremtés


♦ ♦MÚLT♦ ♦

Mi?! Hogy... Haldoklik?! Az lehetetlen! Nem szabadna, még alig 50 éves! Átkozott emberi kórságok!
...Mi lesz velem?

Keveset tudok a halálról, sosem fordult elő a környezetemben. Mindössze azt ismerem, amit alkalomadtán a Tv-ben láttam, vagy könyvben olvastam... De azt jól tudom, hogy vele együtt nekem is távoznom kell.
Nem megyek!!
Húsz éve dolgozom egy gyógyszerésznél, folyamatosan keresem, gyűjtöm a gyógynövényeit, kevergetem a krémjeit... Cserébe meg csak fedelet és ételt kapok. Sosem panaszkodtam, ahogy ő sem rám. Soha, egy árva szava sem volt ellenem. Miért kéne nekem is odavesznem?
Nem fogok! Bármibe kerüljön is!

* * * *

Gyerekjáték volt. Annyi orvosi könyve volt, meg gyógyszere... Egy jó adag érzéstelenítő után pedig nem is olyan bonyolult kiszedni azt a chipet. A tetoválás kicsit nehezebb ügy volt. A kecsketejjel átitatott madzaggal a tűben kissé... túl aprólékos és időigényes. Főleg, mivel balkezes vagyok, akárcsak az eredetim. A drótkefe viszont egész hatásos. Csak fáj. Még mindig. És félek is, hogy elfertőződik. De legalább élek! És nem mellesleg, amúgy is jócskán feltankoltam antibiotikummal és fájdalomcsillapítókkal, még jóval indulás előtt. Pontosabban, mielőtt belekezdtem volna a kis magánakciómba. Találtam egy tuti kis helyet az erdőben, ahol el tudtam rejteni a pakkot. (Mi mindenre jók az odvas fák, meg az impregnált anyagú táskák, mi?) A kis "dolgaim" úgyis az erdőben kellett tennem, szóval ez a dolog adta magát.
Van valami fűhöz hasonló cucc, valami ovális-kék bogyó, meg fecskendős löket. Mikor melyik tetszik...
Csak olyan furcsa ez a világ - még tiszta fejjel is -, az erdő, meg a házunk után. Főleg az emberek! Sokszor nem értem őket.

Ó, hogy minden pillanatban veszélyben vagyok? Tudom. Ha elkapnak, a szökésért biztosan halál jár. De ha nyugton maradtam volna a csinos kis popsimon, akkor is az lenne a vége. Én lakolnék a haláláért. Mintha én öltem volna meg.
Egyszóval, nem érzem úgy, hogy lenne bármi veszíteni valóm.

* * * *

A nevem Eorah Dwynn, bárki kérdezi. A bal alkaromon égési seb van, az autót pedig kölcsön kaptam egy barátomtól. Tűnyomok? Persze. Voltam én is fiatal és hülye. De már túl vagyok rajta, esküszöm!
...Mind hazugság, mind kitalált, mind mű. Ugyanúgy, ahogy a hajam vagy szemem színe is.
De új életet kell felépítenem. 28 éves létemre, az abszolút nulláról indultam.


♦ ♦EGYÉB♦ ♦
Balkezes, tud vezetni.
Társa Nova, az Eseru. Ő maga nevelte, kisebb trükkökre is megtanította (pl apróbb tárgyak elemelése). Nova nagyjából az egyetlen, akiben megbízik, és akitől ha el kellene válnia, a szíve beleszakadna.
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ Untitled_6_www.kepfeltoltes.hu_

♦ ♦ Play by - Dora Lovey ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
1

1


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Mar. 26.

15 (Eorah Dwynn) KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Re: 15 (Eorah Dwynn) KÉSZ   15 (Eorah Dwynn) KÉSZ EmptyHétf. Ápr. 15, 2013 10:34 am

Szia Nalani!

Mindent rendben találtam. Nagyon sajnálom, hogy ilyen sorsa jutottál, de örülhetünk egy újabb bujdosónak!

15 (Eorah Dwynn) KÉSZ Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avatart, aztán várunk a játéktéren!
No.1

Vissza az elejére Go down
 
15 (Eorah Dwynn) KÉSZ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 25 - kész
» Nalani Aylin - kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A klónok krónikája :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: