A klónok krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy bolygó az univerzumban, messze a Földtől, ahol egy teljesen új fajé a főszerep: A klónoké!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Világleírás

A klónokról

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Staff
Chatbox
Top posters
Admin
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
1
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
17
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
Nirany Whan
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
15
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
Nalani Aylin
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
25
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
Falon Chamimst
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
Raven Ellwood
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
Angar Derth
Angar Derth I_vote_lcapAngar Derth I_voting_barAngar Derth I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Prison
Angar Derth EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:25 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Angar Derth EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» Passion Play
Angar Derth EmptySzer. Júl. 17, 2013 4:07 am by Vendég

» DNS Kávézó
Angar Derth EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:48 pm by Nirany Whan

» Halálos iramban FRPG
Angar Derth EmptyKedd Júl. 16, 2013 10:56 am by Vendég

» Angar Derth
Angar Derth EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:47 am by 1

» Vadnyugati Krónikák
Angar Derth EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:17 am by Nirany Whan

» Gaoryn éjszakai bár
Angar Derth EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:05 am by 1

» Rufus park
Angar Derth EmptySzomb. Jún. 29, 2013 12:19 pm by 17

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Hétf. Ápr. 22, 2013 7:14 am-kor volt itt.

 

 Angar Derth

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Angar Derth

Angar Derth


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jul. 07.

Angar Derth Empty
TémanyitásTárgy: Angar Derth   Angar Derth EmptyVas. Júl. 07, 2013 2:25 am

♦ Angar Derth

Angar Derth Angarbanner_www.kepfeltoltes.hu_


♦ ♦ 31 ♦ ♦ ♦ 1982.07.19. , Erenyn ♦ ♦ ♦ férfi ♦ ♦ ♦ Ember ♦ ♦ ♦ Zenész ♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Ránézésre is egyből leszűrheti az ember: Ő az igazi rosszfiú. Ő az, aki szembe megy minden szabállyal, akit nem érdekelnek a társadalmi normák és aki élvezi a polgárpukkasztást. Emellett nem mondható annak a csöndes gyilkos fajtának, elég közlékeny és mindenkinek válogatás nélkül megmondja a véleményét. Sokan azt gondolják róla, hogy a karrier nagyképűvé tette, de ő már kiskorában is nagyszájú és szókimondó volt. Haverjaival és barátaival is összességében rendes, bár ezt a maga kacifántos módján mutatja ki.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
A 189 centijével viszonylag magasnak számít, minden szabadidejét a sporttal tölti, így nagyon kidolgozott teste van - bár ezt a munkája meg is követeli. Testét számos tetoválás díszíti, nem bír leállni velük, agyon akarja varratni magát. A mindennapokban a laza stílusú ruhákat kedveli: egyszerű fekete ujjatlan, farmer, esetleg térdnadrág. Nem visel ékszereket.
A színpadon viszon csupa bőr és szegecs az emberünk.

♦ ♦SZOKÁSOK/HOBBIK♦ ♦
Annak él, amit imád. A zene nagyon meghatározó számára már kiskora óta. Amikor éppen nem a bandájával próbál, nem koncertezik és nem jár dedikálásokra, akkor sportol. Az extrém sportok nagy követője, szinte már mindent kipróbált, amit ki lehet. A hegymászás és a jetski nagy kedvencek számára.
Ezen kívül szeret a barátaival beülni egy-két sörre valahova, motorozni és hát férfiból van, szereti a nőket is.


♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: eltörik a karja és hosszabb ideig nem tud gitározni, mástól nagyon nem fél.

Amiben kiemelkedő: gitározás, éneklés, ha ezt ide lehet sorolni elég jól néz ki.

Amiben rossz: érzelmek őszinte kimutatása


♦ ♦MÚLT♦ ♦

Huh, legalább ezer éve születtem. Itt, a városban. Vagyis inkább a város egy kívülebb eső részén. Szüleim elég szegények voltak, volt hogy cipőm sem volt és úgy kellett járnom iskolába is. Ehhez képest 4 testvérem volt. Igazából több is, csak ők nem élték meg talán az egy hetes kort sem. Anyám egy csontsovány, beteges asszony volt. Apám pedig nem bírta a lelki megterheléseket mellette, így hát lelépett. Ekkor voltam nagyjából 10 éves. Bátyám sokat segített anyánknak a mi eltartásunkban, aztán amint belenőttem a mezei munkába én is mehettem a földekre dolgozni. Két húgunk pedig otthon főzött, mosott, takarított. Nagyon jól elosztottuk a munkákat, próbáltunk minél több terhet levenni megviselt anyánk válláról.
Szóval elég nagy szegénységben éltünk, aztán egy nap anyánk ágynak dőlt. Fél éven át ápoltuk, az orvosok azt mondták, nem lehet megmenteni.. valóban, a fél év leteltével anyánk meghalt. Egyedül maradtunk mi négyen, a gyerekei. Mindannyian elmentünk dolgozni.
18 éves voltam, amikor nekiálltam készíteni egy gitárt. Elég kezdetleges volt, de szép. A törzse tölgyfából volt és különféle mintákat véstem bele. Itt kezdődött zenei pályafutásom. Aztán az iskolában összevertünk a haverjaimmal egy bandát, a Demgar Gears-t és azóta is abban játszom.
Óriási élmény volt, mikor az első koncertünket adtuk. Nagyon jó volt a hangulat, bár még elég kezdők voltunk, de a haveri társaság elnézte a bénázásainkat és élvezte a zenénket.
Azóta sokat fejlődtünk és sok tagcsere is volt, de a Demgar Gears még mindig fennáll. Jelenleg én vagyok az egyetlen tag, aki már az elejétől benne volt.
Egyre több megkeresésünk volt, egyre több helyre mentünk koncertezni. Lassan az újságokba is bekerültünk és lassan arra eszméltünk, hogy rajongó lányok mellére dedikálunk... szóval gazdag lettem és híres.
Bátyám is sikeres lett, mondjuk ő az eszével. Húgaim gyöngyörűek, ők még tanulnak, de ők is vinni fogják valamire az életben, az tuti. Mivel én futottam be elsőnek, sokáig támogattam őket. Én fizettem bátyám tanulmányait és húgaim csilli-villi ruháit is.
Minden esetre, amilyen rosszul indult az élet nálunk, egészen törünk felfelé. Ilyen ez a Derth vér, mi nem adjuk fel.
Hogy mi a véleményem a klónokról? Hm.. Sok közöm nem volt hozzájuk egész életemben, mi nem voltunk olyan helyzetben, hogy vehettünk volna egyet. Jelenleg sincs klónom és engem sem klónoztak, nem is fognak.
Nem tudom, végülis ők is csak emberek...nem?

♦ ♦EGYÉB♦ ♦
Férfiak seggére nem dedikálok! Akkor sem!

♦ ♦ Play by - Parker Hurley ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
1

1


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Mar. 26.

Angar Derth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angar Derth   Angar Derth EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:47 am

Szia Angar!

Mindent rendben találtam. Nagyon sajnálom, hogy mindezt át kellett élned, de örülök, hogy talpra álltál!

Angar Derth Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avatart, aztán várunk a játéktéren!
No.1

Vissza az elejére Go down
 
Angar Derth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A klónok krónikája :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: