A klónok krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy bolygó az univerzumban, messze a Földtől, ahol egy teljesen új fajé a főszerep: A klónoké!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Világleírás

A klónokról

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Staff
Chatbox
Top posters
Admin
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
1
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
17
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
Nirany Whan
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
15
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
Nalani Aylin
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
25
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
Falon Chamimst
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
Raven Ellwood
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
Angar Derth
No. 1           I_vote_lcapNo. 1           I_voting_barNo. 1           I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Prison
No. 1           EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:25 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
No. 1           EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» Passion Play
No. 1           EmptySzer. Júl. 17, 2013 4:07 am by Vendég

» DNS Kávézó
No. 1           EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:48 pm by Nirany Whan

» Halálos iramban FRPG
No. 1           EmptyKedd Júl. 16, 2013 10:56 am by Vendég

» Angar Derth
No. 1           EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:47 am by 1

» Vadnyugati Krónikák
No. 1           EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:17 am by Nirany Whan

» Gaoryn éjszakai bár
No. 1           EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:05 am by 1

» Rufus park
No. 1           EmptySzomb. Jún. 29, 2013 12:19 pm by 17

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Hétf. Ápr. 22, 2013 7:14 am-kor volt itt.

 

 No. 1

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
1

1


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Mar. 26.

No. 1           Empty
TémanyitásTárgy: No. 1    No. 1           EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 9:16 am

1

No. 1           K____p_www.kepfeltoltes.hu_

♦ ♦ 24 évesnek néz kil ♦ ♦ ♦ Klónbázis, 2011.07.16. ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Klón ♦ ♦ ♦ Házi ♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
A klónokra nem szokás emberi lényként nézni, ezért az Eredetik nem is teszik azt. Vannak olyanok, akik elfelejtik, hogy nekünk is vannak érzéseink, nem csak gépek vagyunk. Belénk van programozva, hogy fejet hajtunk az emberek akaratának, de soha nem lehet kiölni belőlünk a fájdalom és elkeseredés érzetét.
Én teszem, amit mondanak, ahogy mondják. Nem tartanak embernek és ez fáj, még sincs merszem ezt elmondani. Az évek alatt kiölték belőlem a feleselés hajlamát, hiszen mi is fejlődünk jellemileg, mint minden Eredeti. Most már nem vagyok más, mint egy gép, ami teszi a dolgát. Várom azt a pillanatot, mikor végre ismét felszólhatok, kinyithatom a szám, és megmondhatom Thenna népeinek, hogy mi is emberek vagyunk.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Külsőmben teljesen az "igazimra" hasonlítok. Hosszú, sötétbarna hajam és csokoládébarna szemem van. Magas, vékony testalkatú, enyhén sportos, hála a házimunkáknak, amiket végzek. Csak olyan ruhákat viselek, amiket a bázison kapok, illetve a munkáltatóm ad.

♦ ♦SZOKÁSOK/HOBBIK♦ ♦
Nem sok hobbija lehet egy klónnak, de a szabadidőmben szeretek a napon, a szabadban lenni. Szeretem azt képzelni, hogy szabad vagyok, hogy igazi ember vagyok.



♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: Hogy örökre elnyomott és senki lesz.

Amiben kiemelkedő: Háztartás vezetése, és behódolás az embereknek.

Amiben rossz: Minden más, amire nem teremtették.


♦ ♦MÚLT♦ ♦
Két éve, hogy megalkottak Eneryn Klónbázisán. Háztartásinak "születtem", ezért amint kész lettem, kitettek rólam egy hirdetést a lapokba és a világhálóra. Egy gazdag pacák rendelt meg, cselédnek. Egy önző, nemtörődöm figura, aki lenézi a magamfajtát. Sokszor visszabeszéltem, ellenkeztem vele, aminek hála sokat kaptam tőle. Brutálisan próbált meg "idomítani" -ahogy ő mondta-, egy korcsnak nevezett állandóan. Egy évébe telt, míg sikerült elérnie, hogy csendben maradjak, minden téren. Csendben maradtam, mikor elhordott mindennek, mikor már csak úgy szimpla szórakozásból kínzott különböző módokon.
Azt mondák, hogy az "igazim" miatt vagyok ilyen szájalós, de mint minden embert, engem is meg lehet nevelni. Hát a férfi értette is a módját. Mára már sebhelyek és hegek sokaságával tarkított a testem. Már egy ideje tervezgetem a lázadást. Ki akarom harcolni, hogy nekünk is legyen jogunk, ne legyünk csupán használati tárgyak. Eddig csupán egy kis füzetben tervezgetem a lehetséges eseményeket. Szólni nem mertem, hiszen csendre "nevelt" az uram.


♦ ♦EGYÉB♦ ♦
Nirany Whan klónja vagyok.

♦ ♦ Play by - Mia Con Tessa Deviantart.com-ról ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Mar. 26.

No. 1           Empty
TémanyitásTárgy: Re: No. 1    No. 1           EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:50 am

No. 1           Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://klonokkronikaja.hungarianforum.com
 
No. 1
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A klónok krónikája :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: