A klónok krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy bolygó az univerzumban, messze a Földtől, ahol egy teljesen új fajé a főszerep: A klónoké!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Világleírás

A klónokról

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Staff
Chatbox
Top posters
Admin
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
1
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
17
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
Nirany Whan
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
15
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
Nalani Aylin
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
25
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
Falon Chamimst
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
Raven Ellwood
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
Angar Derth
Nalani Aylin - kész I_vote_lcapNalani Aylin - kész I_voting_barNalani Aylin - kész I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Prison
Nalani Aylin - kész EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:25 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Nalani Aylin - kész EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» Passion Play
Nalani Aylin - kész EmptySzer. Júl. 17, 2013 4:07 am by Vendég

» DNS Kávézó
Nalani Aylin - kész EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:48 pm by Nirany Whan

» Halálos iramban FRPG
Nalani Aylin - kész EmptyKedd Júl. 16, 2013 10:56 am by Vendég

» Angar Derth
Nalani Aylin - kész EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:47 am by 1

» Vadnyugati Krónikák
Nalani Aylin - kész EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:17 am by Nirany Whan

» Gaoryn éjszakai bár
Nalani Aylin - kész EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:05 am by 1

» Rufus park
Nalani Aylin - kész EmptySzomb. Jún. 29, 2013 12:19 pm by 17

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Hétf. Ápr. 22, 2013 7:14 am-kor volt itt.

 

 Nalani Aylin - kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nalani Aylin

Nalani Aylin


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 08.

Nalani Aylin - kész Empty
TémanyitásTárgy: Nalani Aylin - kész   Nalani Aylin - kész EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 10:30 am

♦ Nalani Aylin ♦

Nalani Aylin - kész Tumblr_mb0ue1sqVj1qdistlo1_500


♦ ♦ 28 ♦ ♦ ♦ 1985.08.20., Eneryn ♦ ♦ ♦ Lány ♦ ♦ ♦ Ember ♦ ♦ ♦ Madám ♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Önző, akaratos, türelmetlen, irányítani akaró, uralkodó. Ezek írják le legjobban, hogy milyen is vagyok valójában. Másokkal szemben teljesen érdektelen vagyok, amíg nem húzzák keresztül a számításaim, addig nem érdekelnek, de ha valaki beleüti magát a dolgomba, az nagyon megbánja. Szeretem, ha mindig az történik, amit én akarok. Persze ki ne szeretné? A gond csak az, hogy én ezért mindent meg is teszek, az eszköz teljesen mindegy. Szeretek másokat használni és kihasználni. Az érdekeimnek megfelelően használom, ha megunom, eldobom. Nem vagyok az a szerelmes típus, romantikus meg főleg, nekem a kapcsolat az ágyban kezdődik és ott is fejeződik be. Nem akarok függeni senkitől, azt szeretem, ha mindenki tőlem függ. Irányításmániás lennék? Talán, de nekem ez így jó. Utálom, ha valaki rám akarja erőszakolni az akartatát, olyankor gondolkodás nélkül ütök is nő létemre, fordítva meg elvárom, hogy mindenki úgy cselekedjen, ahogy nekem tetszik. Alapból sem vagyok türelmes, amit akarok, azt azonnal akarom. Kimondottan szeretek kitűnni a tömegből. Szeretem, ha megbotránkoztatok másokat, ahogyan azt is, ha megbámulnak. Nem vagyok szégyenlős. Ja és még valami. Nálam a vanília nem nyerő, én a bdsm-re szavazok.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Nem egy átlagos kinézettel rendelkezem, ahogy a jellemem, úgy a külsőm is eltér a megszokottól, a szürkétől, az elfogadottól. Igazi vagány csaj vagyok. Sminkre sincs igazán szükségem, mégis bevetem gyakran a teljes hatás kedvéért. Tetoválások díszítik a testem, még közel sem annyi, mint szeretném, de rajta vagyok az ügyön. Kizárólag nőies ruhákat veszek fel, szerintem még senki nem látott lazán, sportosan. Rajtam bármi jól áll, mert tudom viselni, annak ellenére, hogy nem töltök órákat a szekrény előtt. A legegyszerűbb ruhadarabot is feldobja a belső kisugárzásom. Az öltözködésemre is az egyediség jellemző, nem vagyok hajlandó bármit felvenni. Azokat szeretem, amik márkásak és biztos nem találom magam szembe velük az utcán. A fekete dominál a ruháim között, szeretem a bőr és a lakk dolgokat is, az egyedi bakancsokról nem is beszélve. Kiegészítő nem mindig van rajtam, az is hangulat kérdése. Alapjában azt hiszem, mindegy is, hogy mi van rajtam. Az embereknek már alapból tátva marad a szájuk tőlem. Gyakran szerintem meg sem nézik, mi van rajtam.

♦ ♦SZOKÁSOK/HOBBIK♦ ♦
Szeretem a tetoválásokat, nem csak magamon, hanem csinálni is. A hobbim a tetoválás, de mindenben benne vagyok, ami egyedi, szeretem a nem éppen hétköznapi sportokat is. Nem túl sok szokásom van, de azok elég idegesítőek. Szeretek beleenni más tányérjába, persze fordítva ez nem működik. Utálom, ha piszkálják a hajamat és ha kölcsönveszik a cuccaimat. A reggel nem indulhat kávé nélkül és szinte mindig nassolok valamit. Ja és a fürdőszoba. Órákat tudok ott tölteni. Nem reggel, mint a legtöbb lány, inkább este szeretek ott szöszölni és nem bírom, ha siettetnek.



♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: Szerelmes leszek.

Amiben kiemelkedő: Mások megbotránkoztatása, a munkám, tetoválás, verekedés

Amiben rossz: Házimunka


♦ ♦MÚLT♦ ♦
Thenna bolygón, Eneryn városában születtem 28 évvel ezelőtt. Már gyereknek sem voltam átlagos, az öcsémmel rendszerint jól elintéztük egymást, pedig ez nekünk csak játék volt. Soha nem babáztam, egyszerűen nem érdekeltek, fára mászni, verekedni viszont mindennél jobban szerettem. Már akkor is kitűntem a tömegből, pedig ránézésre akkor még semmi különös nem volt rajtam, nem úgy, mint most. Azért ne menjünk ennyire előre… Jött a szokásos suli dolog, jobban szerettem mellé járni, nem tartottam hasznosnak akkor még. A gimi második felében jöttem rá, hogy nem csak testi erővel, egyeseket tudással is behódolásra lehet kényszeríteni. Valahol itt kezdődött a mások szerint birtoklásmániának nevezett dolog, szerintem csak szeretem kézben tartani az ügyeket és megszerezni, amit akarok. Igaz, az rögtön kell, eléggé türelmetlen vagyok. Lázadni kezdtem minden és mindenki ellen. A szabályokat nem nekem találták ki, annyi hasznuk van csak, hogy meg lehet szegni őket, ezzel pedig megbotránkoztatni másokat. Ekkor csináltattam az első tetoválásom, mire leérettségiztem, már szinte az egész karomat minták díszítették. Ezeknek azóta is nőtt a száma, egyéb helyeken is tetováltattam, egyszerűen nem tudok ellenállni nekik. Annyira nem, hogy én is megtanultam, bár magamnak nem varrnék mintát, másokra előszeretettel. Nem is vagyok rossz benne, sőt, kimondottan érzékem van hozzá, hogy mások testét díszítsem. Szóval ott járunk, hogy leérettségiztem, nem is rosszul aztán jött az egyetem, azon is túltettem magam. Néha így, néha úgy. Mindig szerettem kitűnni a tömegből, egyedi ruhákat hordtam, különleges cipőket és kiegészítőket. Egyet utálok nagyon, az unalmat, ebből követkőzen meg az unalmas embereket. Szinte élmény nézni, ahogy megbotránkoznak, amikor megjelenek valahol. Egyetem után persze nem a szakmámban helyezkedtem el, az túl egyszerű lett volna. Kipróbáltam mindent, ami nem hétköznapi, még a harcművészetekben is otthon vagyok, mégis nemrégen úgy alakult, hogy madám lettem. Bármennyire is tagadják, a férfiak körében igenis nagy jövője van az ilyen fajta szórakozásnak. Nálam vannak a legszebb lányok, mindenki talál kedvére valót, mindezt persze teljes diszkréció mellett. Meglepő, hogy jó vagyok a munkámban? Nem hiszem… ez is pont olyan polgárpukkasztás, mint az egész kinézetem. Én így érzem jól magam. Magas pozíciót értem el az éjszakai élet képzelt ranglistáján. Senki nem mer szórakozni velem, nagy tekintélyem van. Szerelem? Ugyan… kinek kell az? Én csak arra vágyom, hogy kiélhessem a birtoklásvágyam valakin, hogy valaki az enyém legyen teljesen, akit kedvemre használhatok. Perverz lennék? Lehet. Ha nem tetszik, állj félre az utamból. Az egyetlen célom jelenleg, hogy megtaláljam a vágyaim kielégítéséhez megfelelő partnert, aki kellően készséges és aláveti magát az akaratomnak.

♦ ♦EGYÉB♦ ♦
Másoknak kissé perverznek tűnhet a nem szokványos szexuális játékok iránti vágy, nekem viszont ebben semmi különös nincs. Minden vágyam, hogy az enyém legyen valaki, akit kedvemre birtokolhatok.

♦ ♦ Play by - Chelsey Mac ♦ ♦
Vissza az elejére Go down
Nirany Whan

Nirany Whan


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 28.

Nalani Aylin - kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nalani Aylin - kész   Nalani Aylin - kész EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 9:28 pm

Szia Nalani!

Tetszik ez ET-d, jó lett, mindent rendben találtam benne.

Nalani Aylin - kész Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avatart, aztán várunk a játéktéren!
Nirany

Vissza az elejére Go down
 
Nalani Aylin - kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 25 - kész
» 15 (Eorah Dwynn) KÉSZ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A klónok krónikája :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: