A klónok krónikája
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Egy bolygó az univerzumban, messze a Földtől, ahol egy teljesen új fajé a főszerep: A klónoké!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Világleírás

A klónokról

Csoport leírások

Karakterlap minta

Canon karakterek

Staff
Chatbox
Top posters
Admin
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
1
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
17
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
Nirany Whan
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
15
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
Nalani Aylin
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
25
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
Falon Chamimst
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
Raven Ellwood
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
Angar Derth
25 - kész                 I_vote_lcap25 - kész                 I_voting_bar25 - kész                 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Prison
25 - kész                 EmptyVas. Aug. 11, 2013 7:25 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
25 - kész                 EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 8:33 pm by Vendég

» Passion Play
25 - kész                 EmptySzer. Júl. 17, 2013 4:07 am by Vendég

» DNS Kávézó
25 - kész                 EmptyKedd Júl. 16, 2013 8:48 pm by Nirany Whan

» Halálos iramban FRPG
25 - kész                 EmptyKedd Júl. 16, 2013 10:56 am by Vendég

» Angar Derth
25 - kész                 EmptyVas. Júl. 07, 2013 3:47 am by 1

» Vadnyugati Krónikák
25 - kész                 EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:17 am by Nirany Whan

» Gaoryn éjszakai bár
25 - kész                 EmptyPént. Júl. 05, 2013 5:05 am by 1

» Rufus park
25 - kész                 EmptySzomb. Jún. 29, 2013 12:19 pm by 17

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Hétf. Ápr. 22, 2013 7:14 am-kor volt itt.

 

 25 - kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
25

25


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Apr. 07.

25 - kész                 Empty
TémanyitásTárgy: 25 - kész    25 - kész                 EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 10:43 am

♦ Rickardo Portman ♦

25 - kész                 Sebastian+Large+-17

♦ ♦ 24 ♦ ♦ ♦ Klónbázis, 1989. július 6 ♦ ♦ ♦ férfi ♦ ♦ ♦ Klón ♦ ♦ ♦ Háziak ♦ ♦



♦ ♦JELLEM♦ ♦
Tulajdonképpen nem is hasonlít sokban az eredetijére. Mint klón, engedelmes jelenség, de tud örülni az élet apró örömeinek, és a házban ellátott tevékenységek között is jól tudta érezni magát. Nem igen szereti a társaságot, inkább egyedül szeret lenni, és a gazdája akihez került beleverte az engedelmességet, így már-már a félősség határait súrolja, viszont ha valamit elkezd csinálni, képes belefeledkezni és határozottan, magabiztosan megcsinálni. Legyen az házimunka, vagy papírmunka, nem okoz neki gondot. Ritkán került kapcsolatba a többi emberrel, de érdeklődő és nyílt tekintete szinte mindenkire ragyogott.

♦ ♦KÜLSŐ♦ ♦
Inkább arányos a teste, mintsem izmos vagy szikár lenne. Teljesen átlagos a 178 cm-ével még csak nem is kimagasló egyéniség, a tömegből, és nem sokat érne az a 70 kiló sem, ami benne van. Kicsit széles a mellkasa, és vállban erős, csípője viszont keskeny, lassan a törékenység látszatát kelti. Félhosszú haja, világosbarnás árnyalatú, és általában kiengedve hordja, de előfordul az is hogy összefogja. Az utóbbi időben ugyanis kénytelen összefogva hordani. Szereti a laza viseletet, farmer, póló edzőcipő.

♦ ♦SZOKÁSOK/HOBBIK♦ ♦
Szeret olvasni egy kanapén elnyúlva, vagy a szőnyegen heverve, szereti a filmeket és szeret főzni is.


♦ ♦FÉLELMEK & AMIBEN KIEMELKEDŐ & AMIBEN ROSSZ♦ ♦
Mitől fél: Hogy megtudják hogy az eredetije meghalt, és megölik, fél hogy nem tartozhat senkihez, nem akar magányos lenni

Amiben kiemelkedő: pénzügyi helyzetek átlátása és ezek papírmunkája, rajzolás

Amiben rossz: A kertészkedés, színlelés

♦ ♦MÚLT♦ ♦
„Klón vagyok, én nem születtem, én lettem. Sosem volt gyerekkorom, vagy közös életem más velem egykorú emberrel, én rendelésre készültem el, az eredetim egy Felix nevű 24 éves üzletember volt. Valamiért kellettem másnak az ő eladott dns-e alapján, így egészen egyszerűen megrendelt és meg is kapott. Tudod, ez ezen a bolygón nem olyan nagy dolog, mármint az hogy ennyire szabadosan kezelnek mindent, mintha mindenki eladó lenne, mert voltaképpen az is. A klónok, mind tudják azt, hogy mire kellenek, hogy mi lesz a feladatuk, és azt is hogy mi lesz akkor ha már nem szükségesek. Én is tudtam hogy mi vár rám, és amikor Nihlien hazavitt még örültem is, talán annak hogy életet kaptam, talán annak hogy nem egy kémcsőben porosodom, nem tudom de boldognak éreztem magam. Aztán megtanította hogy mi lesz a dolgom, és miben kell hogy segítsek neki és ezt is érdekesnek találtam. Nihlien kicsit hirtelenharagú indulatos fiatal férfi volt, nem mindig értettem hogy pontosan mit akar, és persze volt olyan is hogy kezet emelt rám, mert hibáztam, de hát… megtehette. Ha ellenkezek akkor azzal a halálos ítéletem írom alá, amire nem is kellett sokat várni amúgy. Két talán három év telt el, hogy lassan a 24 évébe lépett, mikor elutazott egy hosszabb üzleti útra, majdnem egy hétig távol volt, és mikor hazajött tombolt. Valami nem sikerült neki, így úgy gondolta alkoholba fojtja a bánatát, de ezek után még autóba ült, és elindult hazulról, és balesetet szenvedett, amiben meg is halt. Amikor kijöttek a klónbázis emberei hogy elvigyenek, halálra rémültem, és arra gondoltam, hogy nem akarok meghalni, nem igazságos hogy nekem is vele kell halnom, és amikor deaktiválták a chipem, hogy elvisznek meghalni, sikerült meglógnom előlük, de ára volt. Menekülés közben bár sikerült őket távútra vezetni és eltűnni, egyszer akkor is rám lőttek, és a bal felkarom találták el. Megnehezítette a dolgokat, de sikerült elrejtőznöm, és első utam a város széle felé vezetett, ahol hallottam már olyanokról, akik illegálisan művelnek ezt-azt hogy segítsenek elvegyülni a klónoknak. A bal csuklómon lévő sorszámot, szépen körbe is tetováltattam, hogy ne látszódjon, persze nem volt egy kellemes élmény. Majd meghaltam, ahogy az érzékeny bőrt érintette a tű, ráadásul máshonnan is véreztem… Aztán cél nélkül indultam el, és fél éjszakás bolyongás után végül annyira elfáradtam, hogy egy ház oldalának dőlve elpilledve hunytam le a szemem, csak egy picit, csak öt percet hadd…. „

♦ ♦EGYÉB♦ ♦
Nem szeretne egyedül maradni, ő csak tartozni akar valakihez, de mivel már nem kellő, így rejtőzésre van kárhoztatva.

♦ ♦ Play by - Sebastian Large ♦ ♦


A hozzászólást 25 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 09, 2013 6:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
1

1


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Mar. 26.

25 - kész                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 25 - kész    25 - kész                 EmptyKedd Ápr. 09, 2013 6:46 am

Szia 25!

Örülök, hogy megérkezett az első bujdosónk! Sajnálom az eredetid, de minek ül kocsiba, aki nem bírja a piát? Az et-d rövid, de lényegre törő.

25 - kész                 Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avit, aztán irány játszani!!! Very Happy
No.1

Vissza az elejére Go down
 
25 - kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 15 (Eorah Dwynn) KÉSZ
» Nalani Aylin - kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A klónok krónikája :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: